محصولات شیمیایی پنتا (Penta)

شرکت PENTA درسال 1990 در کشور چک تاسیس و توسط خانواده Svec مدیریت می شود. این شرکت تولید کننده و توزیع کننده مواد شیمیایی خالص در گرید دارویی و همچنین مواد شیمیایی خاص می باشد و طیف وسیعی از مواد شیمیایی آلی و معدنی را درحجم ها و درصدهای خلوص متنوع تولید و عرضه می کند. به لطف کیفیت بالای محصولات و توانایی در تامین نیازهای مشتریان، این شرکت در زمره تامین کنندگان اصلی مواد شیمیایی صنایع مختلف در کشور چک و بازارهای جهانی قرار گرفته است.
شرکت PENTA محصولات خود را در مجموعه مجهز و مدرن خود تحت رعایت دقیق ترین معیارهای کیفیت و ایمنی مطابق با کلیه الزامات قانونی جهانی تولید و بسته بندی می نماید و با دارا بودن دو انبار خودکار، قادر به تامین نیازهای مشتریان خود در سریع ترین زمان ممکن می باشد.
کیمیا زیست آزما به عنوان نماینده فروش انحصاری شرکت پنتا قادر به ارائه کلیه محصولات شیمیایی این شرکت در ایران می باشد. سبد تولیدات مواد شیمیایی پنتا بسیار متنوع است و همین موضوع امکان تشریح اقلام با جزئیات را سخت می کند، لذا جهت معرفی بهتر محصولات شیمیایی طبقه بندی ذیل ارائه می گردد.

طبقه بندی محصولات

Penta 01
محصولات DIAGNOSTIC تولید شده در آزمایشگاه های این شرکت جهت معاینات پایه در کلینیک های بیوشیمی ، هماتولوژی، میکروبیولوژی و هیستو شیمی استفاده می شود.

:Laboratory diagnostics

پنتانال ها دسته ای از محصولات شرکت میباشند که با نام تجاری خود شرکت تولید می شوند و از جمله مهمترین محصولات این شرکت می باشند و شامل محصول های حجمی (VOLUMETRIC SOLUTION) و بافرهای PH می باشند. همچنین برندهای زیر نیز تحت نام تجاری شرکت تولید و عرضه می گردد.

:Own production

PENROST (preservation agent)
AQUATITRON (water content determination agent)
NERO (neutralizing solution)
Penta 02
شرکت PENTA از سال 2007 در زمینه تولید اسید نیتریک با خلوص بالا فعالیت خود را شروع کرده و قادر به تولید این محصول در غلظت ها، کیفیت ها و حجم های مختلف با توجه به نیاز مشتریان می باشد. علاوه بر این شرکت PENTA یکی از معدود شرکت های تولید کننده اسید نیتریک دودزا در غلظت های بین 98 تا 8/99 درصد می باشد.

:Nitric acid

شرکت پنتا تولید کننده ماده شیمیایی کلودیون COLLODIA با رعایت الزامات USP وOAB جهت کاربردهای پزشکی در بسته های 1000 و 2500 میلی لیتری و همچنین حجم های بیشتر تا 200 لیتر نیز می باشد.

:Collodia

جهت دریافت اطلاعات بیشتر به سایت کمپانی پنتا مراجعه فرمایید. دریافت کاتالوگ محصولات